FRA

Program

Asterix és Obelix (Astérix et Obélix contre César)

Caesar lába előtt hever Gallia – egy megátalkodott népség által lakott falucskát kivéve, amely csak azért is ellenáll a világhódító latin légiók ostromának. Tehetik is, hiszen druidájuk révén olyan mágikus főzet birtokában vannak, ami legyőzhetetlenné teszi őket. Egy ambiciózus római helytartó azonban elhatározza: erővel vagy csellel, de mindenképpen megszerzi a főzet titkos receptjét, s ő lesz a cézár.  több

Tisztelt vásárló! Tájékoztatjuk, hogy a Magyarországi Francia Intézet - mint a Francia Köztársaság Budapesti Nagykövetségének keretén belül működő intézmény - tevékenysége nem tartozik a belföldi adórendszer hatálya alá, ezért a megvásárolt jegyeikről nem készül számviteli bizonylat.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Kaland, vígjáték, 1999, 109' | R.: Claude Zidi | Sz.: Christian Clavier, Gérard Depardieu, Roberto Benigni | francia nyelven, magyar felirattal

Caesar lába előtt hever Gallia – egy megátalkodott népség által lakott falucskát kivéve, amely csak azért is ellenáll a világhódító latin légiók ostromának. Tehetik is, hiszen druidájuk révén olyan mágikus főzet birtokában vannak, ami legyőzhetetlenné teszi őket. Egy ambiciózus római helytartó azonban elhatározza: erővel vagy csellel, de mindenképpen megszerzi a főzet titkos receptjét, s ő lesz a cézár. Tervébe mindössze egy apróbb és egy nagyobb bökkenő csúszik: az egyiket Asterixnek, a másikat Obelixnek hívják.

"Életvidám, könnyed és nagyon szerethető vígjáték. Igazán szimpatix! - Le Figaroscope

Astérix et Obélix contre César

Aventure, Comédie, 1999, 109’ | R : Claude Zidi | Avec Christian Clavier, Gérard Depardieu, Roberto Benigni | français sous-titres hongrois

Toute la Gaule est occupée. Toute ? Non ! Un petit village résiste encore et toujours à l’envahisseur ! A coup de potion magique et d’effets spéciaux survitaminés, les irréductibles Astérix et Obélix protègent les Gaulois des stratagèmes de l’ignoble Détritus.. Plus qu’une adaptation, voici un chapitre de leur histoire ! Un film fracassant, par Toutatis !

« C'est souriant, guilleret, léger. Vraiment sympathix !» - Le Figaroscope

Ajánlatunk

A Jérôme Seydoux - Pathé Alapítvány gyűjteménye bővelkedik a némafilmes korszak kincseiben, amelyeket az 1896-ban filmgyártásba kezdett Pathé cég készített. A megőrzött és restaurált filmek között válogatott vígjátékok találhatók, amelyek képzeletbeli, nem valós világokon, helyzeteken és eseményeken alapulnak, és a tudomány és a technológia lehetséges fejlődését mutatják be. A konzerválási és restaurálási munkálatokat a La Cinémathèque française, a GP Archívum és a Jérôme Seydoux-Pathé Alapítvány végezte a Jérôme Seydoux-Pathé Alapítvány filmgyűjteménye alapján.

Ajánló

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:

Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!